KONST / Litografier / Färglitografi 12191560
nr 1219 1560
Alain Berck-Vitz
(f. 1943), Frankrike
Färglitografi, Alain Berck-Vitz (f. 1943). Signerad, numrerad 77/95. Motivet: 56x45 cm
Alain Berck-Vitz, fransk konstnär född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 november 2018
kl 20:51:39
23/11 12:09:01